Archiv Biskupství brněnského - Děkanský úřad Brno-venkov

Číslo fondu/sbírky:
20
Název fondu/sbírky:
Děkanský úřad Brno-venkov
Značka fondu/sbírky:
Datace:
1806 - 1949
Původce:
Římskokatolický děkanský úřad Brno Římskokatolický děkanský úřad Brno-venkov
Popis:
Fond obsahuje zápisy o kanovnických vizitacích z let 1882-1898, přehled o látce, probrané v náboženství, z let 1902-1903, popis obročí brněnské diecése z roku 1806, výkaz dávek a poplatků far v děkanství Brno-venkov z let 1915-1933, podací protokoly z let 1896-1931 a aktový materiál z let 1852-1949.
Metráž (bm):
Nezpracováno
Zpracováno
Inventarizováno
0
3.03
3.03
Jazyk:
čeština, latina, němčina
Místo vzniku:
Amsterdam, Čepí, Červený Hrádek, Dolní Nová Ves, Dolní Olešná, Duchcov, Falknov, Háj u Ledče nad Sázavou, Havlíčkův Brod-okres, Helsinky, Horní Vítkov, Hořovice a Beroun, Jakubín, Janské Lázně, Jiřičky, Jiřín, Kralice na Hané, Křemačov, Křenov, Krumpach, Kuřim, Lesnice, Lhota za Červeným Kostelce - Zbečník, Libina Horní, Morkovice, Most, Nová Bystřice, Nová Ves u Sobíkova, Obyčtov, Oudoleň, Peršíkov, Plchovice, Podmoklany, Pohledští Dvořáci, Pozovice, Radomilov, Řezno, Rudoltice, Samotín, Sedletín, Skály, Slaná, Šléglov, Sobkovice, Střítež okr.Třebíč, Strupšín, Studená Loučka, Stupárovice, Svinov, Troubky okr. Kroměříž, Uherčice, Újezd, Veleboř, Věžnice, Volichov, Vyšehoří, Zbožice, Zdeslavice, Želetava, Zhoř-Jakubovice
Tématické skupiny:
Církevní instituce římskokatolické - vikariáty a děkanáty
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace